Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Murarz

  • Frankfurt am Main, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 27.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 35 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze.

    Stanowisko
    Murarz
    Miejsce pracy: Frankfurt am Main

    Opis stanowiska:

    Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

    • murarzy

    Wymagania:

    • minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
    • umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich i im towarzyszących przy wznoszeniu budynków mieszkalnych (stropy i ściany piwniczne z prefabrykowanych elementów żelbetonowych)
    • w przypadku brygadzistów również umiejętnością prowadzenia kilkuosobowej brygady i porozumiewanie się z niemieckim Polierem w celu wykonywania tych prac
    • znajomością dokumentacji technicznej

    Oferujemy:

    • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
    • nieodpłatne zakwaterowanie
    • dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
    • natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
    • wszelkie świadczenia socjalne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    LuB

    Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia. W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.