Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Murarz - Płytkarz

VIMAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

VIMAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Równinna 7/9

Toruń

VIMAG Sp. z o.o. w Toruniu ul. Równinna 7,9 zatrudni pracownika:

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należeć wykonywanie powierzonych prac murarskich i montaż elementów prefabrykowanych oraz wykonywanie powierzonych prac glazurniczych.

Wymagania dodatkowe:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Rzetelność
  • Punktualność
  • Pracowitość
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny
  • Wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy i zaangażowania

Pracodawca zapewnia:

  • Odzież roboczą
  • Narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klauzula informacyjna dla osób biorących udział w procesie rekrutacji znajduje się na stronie pod adresem www.vimag.com.pl/rodorekrutacja
Prosimy o zapoznanie się z jej treścią i w aplikacji dopisanie:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez Vimag Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne