Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Murarz - Pomocnik

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ciechanów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma budowlana działająca na rynku od 1981 roku, w związku z podpisaniem nowego kontraktu poszukuje pracowników na stanowisku:

Zadania:

  • praca przy budowie budynku administracyjnego oraz wiaty sprzętowej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach murarskich

Firma zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 18,00 – 25,00 zł netto/h + 30,00 zł netto diety, pomocnik: 15,00-17,00 zł netto/h + dieta 30,00 zł netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Zapewnione zakwaterowanie – również w weekendy
  • Ilość godzin w miesiącu: 200 h
  • Możliwość pobrania wynagrodzenia w formie tygodniówek
  • Zwroty za dojazd do miejsca wykonywania pracy
  • Zatrudnienie od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne