Najlepszy Supportowiec - Tester

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy wrocławskim softwarehousem.
Tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla największych instytucji finansowych.
Każdy z nas ma realny wpływ na projekty budowane dla klientów.
Jesteśmy liderem we wdrożeniach systemów Front-End w TOP 10 firm leasingowych w Polsce.

Rozwijamy się - dlatego zapraszamy Cię serdecznie do naszego zespołu.

TWOJE ZADANIA

Testowanie funkcjonalności i analizowanie zgłoszeń systemu do obsługi procesów finansowych

SUPPORT:

  • Obsługa zgłoszeń od użytkowników systemu
  • Dekompozycja zgłoszenia i poszukiwanie przyczyny poprzez zebranie dodatkowych informacji od użytkownika, analizę screenów, logów, danych w bazie, procedur bazodanowych, sprawne czytanie dokumentacji
  • Sprawne odpowiadanie na zgłoszenie klienta w komentarzach, rekomendowanie rozwiązań

TESTY:

  • Prowadzenie testów oprogramowania w oparciu o specyfikację
  • Zapewnienie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i systemowymi
  • Wsparcie analityka w zakresie analizy błędów zgłoszonych przez klienta
  • Podejmowanie działań, dzięki którym developer może sprawnie naprawić błąd
  • Bliska współpraca z całym zespołem projektowym w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE

W równym stopniu przydadzą się umiejętności miękkie i techniczne.

TECHNICZNE

  • Masz przynajmniej rok doświadczenia w testowaniu aplikacji
  • Masz doświadczenie w obsługiwaniu zgłoszeń od użytkowników systemu
  • Pracujesz z relacyjnymi bazami danych
  • Potrafisz trochę więcej niż [select * from tabela]
  • Znasz podstawy matematyki finansowej –rozpoznajesz skróty takie jak: IRR i NPV
  • Nie boisz się excela
  • Wykorzystujesz wiedzę techniczną w rozwiązywaniu problemów biznesowych
  • Przyda się doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji:  GIT, SVN

MIĘKKIE

  • Łączysz dwa talenty: spokój grabarza i cierpliwość białoruskiej maszyny liczącej
  • Życzliwie rozumiesz trudną sytuację klienta zgłaszającego problem
  • Masz spryt detektywa danych, który docieka dlaczego system działa w określony sposób
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany – nadajesz właściwy priorytet zadaniom różnej skali
  • Komunikujesz się precyzyjnie, zrozumiale i potrafisz dostosować treść komentarza do odbiorcy odpowiedzi
  • Rozumiesz na czym polega praca w zespole

CO CI TO WSZYSTKO DA – czyli co oferujemy :)

  • Rozwój zawodowy w świetnym zespole, który sprawnie pracuje i przy okazji wszyscy się tu lubimy
  • Ogromną satysfakcję z pomocy użytkownikom systemu w złożonych zagadnieniach systemowych
  • Masz realny wpływ na efekty swojej pracy
  • Dostajesz imienne uznanie ze strony klienta, dla którego jesteś ważnym partnerem w jego pracy z systemem
  • Szybko nauczysz się jak działa złożony system sprzedażowy w niełatwej branży finansowej
  • Damy Ci wsparcie dziedzinowe w zakresie biznesowym i technicznym
  • Pracujemy lokalnie z biura we Wrocławiu – bez konieczności wizyt u klienta
  • Godziny pracy dopasowane do Twojego rytmu dnia
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

KILKA SŁÓW OD NASZYCH LUDZI

  • Jest to, co ważne: praca z pasjonatami i dzielenie się wiedzą
  • Każdy pomysł jest wysłuchany i dyskutowany w zespole
  • Trudne i ciekawe zadania – nie jest nudno
  • Zaufanie szefów – są z nami szczerzy, nie ma podziałów
  • Fajna atmosfera, brak nadęcia i spychologii
  • Dobre warunki pracy: sprzęt, dyski ssd, nowe licencje od ręki
  • Kompetentne i decyzyjne osoby po stronie klienta
  • Nie ma „chłopców do bicia” – za zadania odpowiada cały zespół
  • Firma z ogromnym potencjałem, w której właściciele są po prostu ludźmi
  • Gdy potrzebuję - mogę pracować z domu
  • Mam możliwość stosowania nowych technologii do nowych problemów

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się