Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Najlepszy Supportowiec - Tester

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jesteśmy wrocławskim softwarehousem.
    Tworzymy i wdrażamy rozwiązania informatyczne dla największych instytucji finansowych.
    Każdy z nas ma realny wpływ na projekty budowane dla klientów.
    Jesteśmy liderem we wdrożeniach systemów Front-End w TOP 10 firm leasingowych w Polsce.

    Rozwijamy się - dlatego zapraszamy Cię serdecznie do naszego zespołu.

    TWOJE ZADANIA

    Testowanie funkcjonalności i analizowanie zgłoszeń systemu do obsługi procesów finansowych

    SUPPORT:

    • Obsługa zgłoszeń od użytkowników systemu
    • Dekompozycja zgłoszenia i poszukiwanie przyczyny poprzez zebranie dodatkowych informacji od użytkownika, analizę screenów, logów, danych w bazie, procedur bazodanowych, sprawne czytanie dokumentacji
    • Sprawne odpowiadanie na zgłoszenie klienta w komentarzach, rekomendowanie rozwiązań

    TESTY:

    • Prowadzenie testów oprogramowania w oparciu o specyfikację
    • Zapewnienie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i systemowymi
    • Wsparcie analityka w zakresie analizy błędów zgłoszonych przez klienta
    • Podejmowanie działań, dzięki którym developer może sprawnie naprawić błąd
    • Bliska współpraca z całym zespołem projektowym w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania

    CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE

    W równym stopniu przydadzą się umiejętności miękkie i techniczne.

    TECHNICZNE

    • Masz przynajmniej rok doświadczenia w testowaniu aplikacji
    • Masz doświadczenie w obsługiwaniu zgłoszeń od użytkowników systemu
    • Pracujesz z relacyjnymi bazami danych
    • Potrafisz trochę więcej niż [select * from tabela]
    • Znasz podstawy matematyki finansowej –rozpoznajesz skróty takie jak: IRR i NPV
    • Nie boisz się excela
    • Wykorzystujesz wiedzę techniczną w rozwiązywaniu problemów biznesowych
    • Przyda się doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji:  GIT, SVN

    MIĘKKIE

    • Łączysz dwa talenty: spokój grabarza i cierpliwość białoruskiej maszyny liczącej
    • Życzliwie rozumiesz trudną sytuację klienta zgłaszającego problem
    • Masz spryt detektywa danych, który docieka dlaczego system działa w określony sposób
    • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany – nadajesz właściwy priorytet zadaniom różnej skali
    • Komunikujesz się precyzyjnie, zrozumiale i potrafisz dostosować treść komentarza do odbiorcy odpowiedzi
    • Rozumiesz na czym polega praca w zespole

    CO CI TO WSZYSTKO DA – czyli co oferujemy :)

    • Rozwój zawodowy w świetnym zespole, który sprawnie pracuje i przy okazji wszyscy się tu lubimy
    • Ogromną satysfakcję z pomocy użytkownikom systemu w złożonych zagadnieniach systemowych
    • Masz realny wpływ na efekty swojej pracy
    • Dostajesz imienne uznanie ze strony klienta, dla którego jesteś ważnym partnerem w jego pracy z systemem
    • Szybko nauczysz się jak działa złożony system sprzedażowy w niełatwej branży finansowej
    • Damy Ci wsparcie dziedzinowe w zakresie biznesowym i technicznym
    • Pracujemy lokalnie z biura we Wrocławiu – bez konieczności wizyt u klienta
    • Godziny pracy dopasowane do Twojego rytmu dnia
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    KILKA SŁÓW OD NASZYCH LUDZI

    • Jest to, co ważne: praca z pasjonatami i dzielenie się wiedzą
    • Każdy pomysł jest wysłuchany i dyskutowany w zespole
    • Trudne i ciekawe zadania – nie jest nudno
    • Zaufanie szefów – są z nami szczerzy, nie ma podziałów
    • Fajna atmosfera, brak nadęcia i spychologii
    • Dobre warunki pracy: sprzęt, dyski ssd, nowe licencje od ręki
    • Kompetentne i decyzyjne osoby po stronie klienta
    • Nie ma „chłopców do bicia” – za zadania odpowiada cały zespół
    • Firma z ogromnym potencjałem, w której właściciele są po prostu ludźmi
    • Gdy potrzebuję - mogę pracować z domu
    • Mam możliwość stosowania nowych technologii do nowych problemów