Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Narzędziowiec

  • Olewin (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 23.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze dział Utrzymania Ruchu i obejmie stanowisko:

    Lokalizacja: Olewin k. Olkusza
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces produkcyjny (usuwanie awarii poprzez naprawę/wykonanie uszkodzonych narzędzi i części mechanicznych);
    • Regeneracja narzędzi
    • Dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji
    • Utrzymanie w należytym stanie powierzonych narzędzi oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego
    • Utrzymanie w należytym porządku części warsztatowej i magazynowej
    • Aktywne uczestnictwo w realizacji działań związanych z procesem ciągłego doskonalenia
    • Wykonywanie prac zleconych przez Kierownika / Inżyniera Utrzymania Ruchu
    PODSTAWOWE WYMAGANIA:
    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, preferowany zawód ślusarz narzędziowy, mechanik
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunek techniczny)
    • Umiejętność obsługi konwencjonalnej tokarki, frezarki, szlifierki
    • Znajomość narzędzi do wykrawania i gięcia
    • Znajomość materiałów i możliwości ich obróbki
    • Znajomość zasad mechaniki maszyn i pneumatyki
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
    • Duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina
    • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym (aktualnie praca na dwie zmiany)
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikuj z zaznaczeniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości. Aplikacja powinna zawierać oświadczenie:

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji IMI International Sp. z o.o., 32-300 Olkusz, Olewin 50A (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

    Prosimy o dopisanie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych jak poniżej::

    1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania w obecnej rekrutacji prowadzonej przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    1. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, moich danych osobowych zawartych w CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

    Klauzula informacyjna:

    Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”, Dz.Urz.UEL119 z 04.05.2016 str.1) pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, adres: Olewin 50a, 32-300 Olkusz, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000042531, NIP: 1250020435, dane kontaktowe: [email protected] .

    Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje, także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko przez IMI International Sp. z o.o. oddział IMI Hydronic Engineering z siedzibą w Olewinie, jak również na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne oraz podmiotom świadczącym usługi informatyczne związane z rekrutacją.

    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, ani nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie trzech lat po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani /Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres trzech lat od daty przesłania przez Panią/Pana aplikacji. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnąć zgodę może Pan/Pani na adres do korespondencji: IMI International Sp. z o.o. Olewin 50a, 32-300 Olkusz lub adres e-mail: [email protected] Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić na adres e-mail: [email protected] lub na adres do korespondencji: IMI International Sp. z o.o. Olewin 50a, 32-300 Olkusz. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    bottom