Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

.NET Developer

Execon One Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Execon – wspieramy Klientów w rozwoju e-commerce. Tworzymy rozwiązania w oparciu o technologie wiodących graczy – IBM, Oracle, SAS oraz produkty własne. Wieloletnie doświadczenie, a także wyjątkowy potencjał całego zespołu umożliwił nam stworzenie platformy Abee Cloud, wykorzystywanej dziś przez wiodące firmy do optymalizacji sprzedaży internetowej oraz kolekcji danych o ruchu.
Pracujemy z największymi, dobrze znanymi markami m.in. wiodącymi telekomami operującymi na świecie, firmami logistycznymi oraz paliwowo-energetycznymi. Podnosimy satysfakcję użytkowników i jakość świadczonych usług, dostarczając wysokiej jakości rozwiązania IT.
.NET DeveloperNumer ref.: SDT/07/2020

Zadania:

  • projektowanie i implementowanie rozwiązań
  • pisanie testów jednostkowych do istniejących rozwiązań
  • code review
  • dokumentacja nowych i istniejących systemów

Czego oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w projektowaniu i implementacji komponentów
  • biegłej znajomości .NET, Xamarin, GIT, REST
  • praktycznej znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
  • komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad dobrego programowania
  • wiedzy w praktycznym tworzeniu rozwiązań przy użyciu SOAP oraz REST

Co doceniamy:

  • znajomość Android, iOS, Swift, Objective-C, SQL
  • otwartość na wyzwania
  • nowe pomysły oraz zaangażowanie
  • poczucie humoru 😊

Co oferujemy:

  • współpracę z ambitnym i dynamicznym zespołem
  • indywidualna ścieżka kariery
  • dowolność w wyborze frameworków oraz bibliotek (ustalane przez zespól na poziomie projektu)
  • udział w projektach dla wiodących marek, które zapewnią Ci rozwój zawodowy
  • bonusy za zrealizowane z sukcesem projekty – docenimy Twoją skuteczność
  • owocowe czwartki, integrację i miłą atmosferę 😊
  • pakiet dodatkowych benefitów – opieka medyczna dla Ciebie i bliskich oraz karnet Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne