Ta oferta pracy jest nieaktualna od 347 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o platformę .NET
    • Rozwój i optymalizacja już istniejących rozwiązań
    • Praca w ramach międzynarodowego zespołu

    Wymagania:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu na Platformę .Net/C#
      (aplikacje desktopowe/webowe)
    • Znajomość WPF, MVVM, WCF, ORM, OOP
    • Umiejętność pisania zapytań i skryptów bazodanowych SQL
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie
      umożliwiającym swobodną komunikację
    • Mile widziana znajomość NHibernate, Oracle

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia zewnętrzne
    • Pakiet zdrowotny
    • Pakiet sportowy
    • Kurs języka obcego

    Co warto
    o nas wiedzieć?
    przyjazna atmosfera
    atrakcyjne wynagrodzenie
    możliwość podnoszenia kwalifikacji
    prywatna
    opieka medyczna
    szkolenia
    i pakiet sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
    w przycisk poniżej lub bezpośrednio na [email protected]

    Zajrzyj również na: www.createctrl.com

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).