Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: /MB/AS/ITIT/ISD/GSMD/JK5226

    To musisz umieć:

    • Bardzo dobrze znać platformę .NET
    • Web API 2, REST
    • Javascript, AngularJs, Polymer
    • Entity Framework
    • MS SQL Server
    • Git
    • SOLID

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Znajomość T-SQL
    • Znajomość PowerShell
    • Znajomość CQRS, DDD
    • Znajomość Jira, Confluence
    • Znajomość Scrum, Kanban
    • Znajomość Continuous Integration/Delivery

    Jak pracujemy

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.
    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    70%
      - Development nowych funkcjonalności

    15%
      - Utrzymanie istniejącego projektu

    15%
      - Projektowanie architektury systemu

    Pozostałe wymagania

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym /MB/AS/ITIT/ISD/GSMD/JK5226 w temacie e-maila) za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce.