.Net Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

rekrutacja na stanowisko:

Do zespołu developerskiego poszukujemy osób, których zadaniem będzie projektowanie i tworzenie aplikacji/systemów dla naszych lokalnych bądź międzynarodowych klientów. Poszukujemy ludzi otwartych i ambitnych, którzy swoją osobą i wiedzą wzbogacą nasze grono specjalistów.

#wymagane

C#

.Net Framework

MS SQL Server

Wzorce projektowe

Doświadczenie 2 lata

#mile widziane

DevExpress

GIT/SVN

.Net Core

DDD

Xamarin

WinForms

O firmie

Kotrak jest firmą software house i dostawcą systemów ERP. Nasze doświadczenie obejmuje także przeprowadzanie skutecznej integracji systemów informatycznych oraz tworzenie nowoczesnych, dedykowanych aplikacji biznesowych. Realizujemy projekty dla przedsiębiorców na całym świecie.

#co oferujemy

  • interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie
  • realny wpływ na wybór wykorzystanych w projekcie technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • doskonałą atmosferę pracy
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe

#zadania

  • projektowanie i tworzenie elementów aplikacji/systemu
  • implementacja rozwiązań w oparciu o specyfikację techniczną
  • praca przy projektach krajowych i międzynarodowych

Nasze wdrożenia

Oddziały

Katowice, Kraków, Łódź, Bielsko-Biała, Opole, Londyn(UK), Palo Alto(USA)

Pozwól nam się poznać!

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”