Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozszerzeniem portfolio projetków naszego klienta poszukujemy samodzielnego .NET Developera, który dołączy do zespołu wytwarzania oprogramowania. Projekt prowadzony jest w szerokim zakresie technologii, dzięki czemu na bieżąco używane są nowe rozwiązania pojawiające się na rynku. Każdy członek zespołu jest zarówno odpowiedzialny za projekt i definiuje rozwój produktu poprzez uczestniczenie w projektowaniu architektury i wyborze technologii.

    Miejsce pracy: Warszawa
    C# Software Engineer / Warszawa / 1000546
    Opis stanowiska
    • Tworzenie dedykowanych rozwiązań klienckich w ramach platformy Cloud Omnichannel Contact Center
    • Rozwój platformy i tworzenie nowych funkcjonalności
    • Współpraca przy utrzymaniu istniejących rozwiązań
    • Ścisła współpraca z działem Presales i działem Wdrożeń przy rozwoju produktu
    Oczekujemy:
    • Znajomość języka C# i platformy .NET (0-2 lat komercyjnego doświadczenia)
    • Doświadczenie w korzystaniu z SQL Server - w szczególności tworzenie i optymalizacja procedur składowanych
    • Doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z webservice'ów (REST, SOAP) - ASP.NET Web API, WCF
    • Swobodne korzystanie z GITa
    • Podstawowa znajomość HTML5 i CSS
    • Znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
    Oferujemy:
    • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (7000 - 11000 PLN, B2B lub UoP)
    • Elastyczne formy i godziny współpracy, możliwość pracy zdalnej
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
    • Coroczny budżet szkoleniowy i indeksację wynagrdzenia
    • Nowoczesne biuro w przestrzeni kreatywnej przy Stadionie Narodowym
    • Luźną atmosferę w technologicznym post-start-up'ie
    • Możliwość nauki od prawdziwych technicznych ekspertów

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych przez Link Group Sp. z o.o., ul. Rondo ONZ 1 ,00-124,Warszawa. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez Link Group Sp. z o.o. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"