Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Eurotronic Sp. z o.o. (www.eurotronic.net.pl) od przeszło 22 lat wspiera przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów związanych z zarządzaniem majątkiem oraz zwiększających efektywność energetyczną. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu specjalistycznych rozwiązań z zakresu informatyki oraz automatyki. Pomagamy udoskonalać obszary utrzymania ruchu i zarządzania zasobami technicznymi. Ponad 200 zrealizowanych z sukcesem wdrożeń systemów klasy CMMS i EAM oraz dedykowanych rozwiązań informatycznych, zarówno w średnich, dużych, jak i największych przedsiębiorstwach w Polsce i zagranicą pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na polskim rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. PROG/01/2018

Opis stanowiska / zadania:

  • Rozwój platformy aplikacyjnej opartej o ASP.NET,
  • Programowanie w języku C#, Javascrpt, TSQL,
  • Współpraca z działem wdrożeń i wsparcia w celu wdrażania wysokiej jakości aplikacji,
  • Tworzenie nowych produktów we współpracy z innymi działami,
  • Migrację głównej platformy używanej w firmie na nowe technologie,
  • Samodzielne stanowisko umożliwiające realny wpływ na wdrażane oprogramowanie.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologii .NET/C#
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy tworzeniu rozwiązań webowych,
  • Znajomość zasad programowania obiektowego (wzorce projektowe),
  • Znajomość ASP.NET MVC będzie mile widziana,
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie/magisterskie (dopuszczalny ostatni rok studiów),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia – kreatywność, innowacyjność, determinacja
    w rozwiązywaniu problemów biznesowych przedsiębiorstw,
  • Samodzielność w pracy oraz zdolności analitycznego myślenia,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server), będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i dynamicznym rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub B2B),
  • Pakiet szkoleń technicznych i biznesowych,
  • Możliwa częściowa praca zdalna po okresie przeszkolenia.
  • Elastyczne godziny pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać klikając w przycisk "Aplikuj teraz".
W tytule wiadomości prosimy umieścić dopisek „.NET Developer”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Naszym potencjałem są Pracownicy!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".