.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-26
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-04-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Services Polska jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: BS/SWD/NET/104000/03/18

    Szukamy osób na wszystkich poziomach znajomości technologii (junior/senior/ekspert/architekt).

    Zakres zadań:

    • Projektowanie i tworzenie aplikacji dedykowanych w technologii .NET

    Nasze oczekiwania:

    • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
    • Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
    • Doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku obiektowym
    • Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu
    • Dobre nastawienie do tworzenia nowych technologii, otwartość na naukę
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę
    • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach
    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
    • Pakiet benefitów
    • Dostęp do nowoczesnych technologii

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: BS/SWD/NET/104000/03/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".