Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Development Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SMT Software Services to innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. W pracy doceniamy zaangażowanie, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zachęcamy do zadawania pytań. Dbamy o utrzymanie jak najlepszych relacji w naszych zespołach, wspierając otwartość i życzliwość między pracownikami. Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko taka atmosfera pracy buduje zaangażowanie, odpowiedzialność za projekt i wiarę we wspólny sukces.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. NBDM/WRO/0515/PJ

    OBOWIĄZKI:

    • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych w celu realizacji planu sprzedaży
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami firmy w Polsce i za granicą
    • Przygotowywanie ofert, przeprowadzenie prezentacji handlowych, negocjowanie warunków i umów (często w języku angielskim)
    • Ścisła współpraca z działem Service Delivery w zakresie realizowania projektów
    • Aktywny wkład w ciągłe doskonalenie jakości dostarczanych usług
    • Zapewnienie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    WYMAGANIA:

    • Znajomość realiów i praktyka w kontaktach biznesowych z międzynarodowymi korporacjami
    • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT
    • Płynna znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie, kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, bardzo dobra organizacja pracy
    • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
    • Bogaty pakiet socjalny

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).