Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Development Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SMT Software Services to innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczymy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspieramy zespoły IT naszymi specjalistami. W pracy doceniamy zaangażowanie, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i zachęcamy do zadawania pytań. Dbamy o utrzymanie jak najlepszych relacji w naszych zespołach, wspierając otwartość i życzliwość między pracownikami. Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko taka atmosfera pracy buduje zaangażowanie, odpowiedzialność za projekt i wiarę we wspólny sukces.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref. NBDM/WRO/0515/PJ

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych w celu realizacji planu sprzedaży
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami firmy w Polsce i za granicą
  • Przygotowywanie ofert, przeprowadzenie prezentacji handlowych, negocjowanie warunków i umów (często w języku angielskim)
  • Ścisła współpraca z działem Service Delivery w zakresie realizowania projektów
  • Aktywny wkład w ciągłe doskonalenie jakości dostarczanych usług
  • Zapewnienie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

WYMAGANIA:

  • Znajomość realiów i praktyka w kontaktach biznesowych z międzynarodowymi korporacjami
  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów i usług IT
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie, kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się