Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w outsourcingu usług z zakresu telefonicznej obsługi klienta i sprzedaży. Na co dzień wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych poprzez obsługę ponad 12 europejskich rynków. W ciągu ostatniego roku dynamicznie zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych zamówień, poszerzyliśmy struktury oraz otworzyliśmy drugi oddział firmy. W związku z planami dalszego intensywnego rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje zadania w zakresie:

    • Analizy rynku/trendów - będziesz odpowiedzialny za monitoring trendów i analizę bieżącej sytuacji rynkowej. W oparciu o uzyskane informacje oraz zdefiniowanie potencjału firmy, będziesz opracowywać strategię rozwoju, budżety projektowe i określać nowe obszary ekspansji.
    • Pozyskiwania klientów/projektów - to obszar charakteryzujący się umiejętnością wykorzystania atutów rynkowych firmy w celu pozyskania nowych klientów. W tej części działalności skupiasz się na docieraniu do nowych grup potencjalnych klientów, researchem potencjalnych projektów, nawiązywaniu trwałych relacji, tworzeniem ofert, prezentacji handlowych i opracowywaniem strategii.
    • Zarządzania pozyskanymi projektami - dotyczą przeprowadzania pełnego procesu projektowego od zdefiniowania poprzez wdrożenie i bieżący monitoring po implementację niezbędnych zmian, ze szczególnym akcentem na rentowność biznesową poszczególnych obszarów.

    Oczekujemy:

    • Znajomości specyfiki działalności branży Call/Contact Center
    • Doświadczenia w planowaniu i realizacji procesów rozwoju projektów biznesowych
    • Wiedzy w obszarze budowania i prezentacji strategii projektowych firmy
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność analizy, planowania strategicznego i budżetowania
    • Proaktywne podejście do zadań, orientacja na wyniki
    • Wysoko wykształcone umiejętności zarządzania zarówno zespołem jak i projektami

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w strukturze dynamicznie rozwijającej się firmy
    • Realny wpływ na kierunek rozwoju procesów biznesowych
    • Wysoki stopień niezależności i odpowiedzialności realizacji zadań
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B lub inne alternatywne formy zatrudnienia i pakiet benefitów
    • Niekorporacyjną atmosferę pracy i przyjazne grono współpracowników

    Aby dołączyć do naszego zespołu wypełnij formularz zgłoszeniowy za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).