Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

NFV Technical/Project Leader

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2017-11-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Kraków
    CL/NFV/PL

    Zadania

    • Jako lider/ka będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i implementację rozszerzeń OpenStack dla potrzeb telekomunikacji (carrier-grade performance and latency)
    • Będziesz koordynował/a pracę zespołu projektowego odpowiedzialnego za utrzymanie platformy NFV opartej o OpenStack
    • Będziesz angażował/a się w pracę OpenStack Open Source Community

    Wymagania

    • Ukończone studia na kierunku Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewnym
    • Min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w tym min. 3 lata w koordynowaniu/ zarządzaniu zespołem
    • Ogólne zrozumienie koncepcji NFV
    • Bardzo dobra znajmość języka skryptowego Python
    • Doświadczenie z zakresu sieci IP, rozwiązań typu storage (objektowych, blokowych)
    • Bardzo dobra znajomość Linuksa i doświadczenie z wirtualizacją
    • Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Doświadczenie z OpenStack, doświadczenie z wirtualizacją opartą o KVM i libvirt
    • Znajomość SR-IOV, DPDK i rozwiązań typu Open vSwitch
    • Znajomość rozwiązań typu High Availability (Pacemaker, Keepalived)
    • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm."

    Daj się złapać w sieć.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!