Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BSC Drukarnia Opakowań S.A. będąc członkiem międzynarodowej grupy Rob. Leunis & Chapman, jest czołową drukarnią opakowań w Polsce. Produkuje wysoko przetworzone kartoniki, ulotki  składane i pakowane do kartoników, etykiety klejone na gorąco oraz etykiety samoprzylepne.

    W związku z dynamicznym rozwoje naszej działalności,
    poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    OFFICE ASSISTANT
    Miejsce pracy: Poznań

    OBOWIĄZKI:

    • obsługa recepcji, przyjmowanie klientów i pracowników, przyjmowanie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych,
    • koordynowanie obiegiem dokumentów i korespondencji,
    • organizowanie zebrań, przygotowywanie sal konferencyjnych i ich wyposażenia,
    • dbanie o zaopatrzenie biura,
    • wykonywanie innych obowiązków związanych z prowadzeniem biura, między innymi wystawianie faktur.

    OCZEKUJEMY:

    • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
    • umiejętność obsługi programu Excel,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w grupie,
    • dobra organizacja pracy,
    • mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym autem.

    OFERUJEMY:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie giełdowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

    BSC Drukarnia Opakowań S.A.
    ul. Żmigrodzka 3760-171 Poznań
    tel. 061 867 60 61 / fax 061 867 60 66