Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do zespołu naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: NK/OM/WAW/03/P

    • Obowiązki:

    -       Obsługa recepcji biura – przyjmowanie gości

    -       Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (w Polsce i Danii)

    -       Organizacja i koordynacja terminarza, podróży służbowych (rezerwacje biletów i hoteli)

    -       Kontakt z Zarządcą biurowca/działem technicznym oraz dostawcami usług ( np. serwis sprzątający, usuwanie usterek, zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe oraz spożywcze)

    -       Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

    -       Dbanie o wizualne aspekty biura

    -       Inne prace zlecone przez przełożonego

    • Wymagania:

    -          Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

    -          1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    -          Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny

    -          Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych

    -          Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

    -          Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy

    -          Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji interpersonalnych

    -          Dyspozycyjność do pracy na pełen etat (40 godzin tygodniowo)

    •  Oferujemy:

    -      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    -      Dogodną lokalizację biura (centrum)

    -      Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

    -      Pracę w międzynarodowej firmie w środowisku anglojęzycznym

    -      Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

    -      Stabilną pracę wśród profesjonalistów

    -      Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

    [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Office Manager.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.