Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netology od 2003 roku świadczy najwyższej jakości usługi IT i buduje silną markę informatyczną. Jako zespół skutecznie wykorzystujemy kompetencje w zarządzaniu danymi, zamieniając je w informację, wiedzę i przewagę dla biznesu.

    Netology to fantastyczni ludzie, dla których firma to coś więcej niż miejsce pracy. Nasza praca rodzi się z pasji, a nasz zespół to unikatowy team spirit, który łączy osobowości tak różnorodne, jak to tylko możliwe.

    Jeśli chcesz się stać częścią naszego zespołu – aplikuj już dziś!

    Miejsce pracy: Katowice

    ZADANIA:

    • Archiwizacja i skanowanie dokumentów,
    • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów w firmie,
    • Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy),
    • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów,
    • Organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,
    • Sporządzanie raportów i protokołów,
    • Sporządzanie dokumentacji firmowej, zgodnie z przyjętymi standardami,
    • Wprowadzanie dokumentów do systemów elektronicznych,
    • Prowadzenie ewidencji dokumentów,
    • Wstępna weryfikacja faktur, rachunków – przygotowanie dokumentów dla działu finansowego,
    • Zarządzanie administracją i czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura.

    OCZEKIWANIA:

    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Odpowiedzialność, skrupulatność, przywiązanie uwagi do szczegółów, dokładność i sumienność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
    • Nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań oraz umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kat. B.,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji,
    • Stabilne środowisko pracy,
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,
    • Pracę w rozwijającej się firmie,
    • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • Przyjazną atmosferę :)

    CV prosimy przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego pod przyciskiem Aplikuj.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Do ofert prosimy dołączyć podpisaną klauzulę o następującej treści:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. nr 133, poz. 883)."