Office Manager

Filmpoint sp. z o.o.O firmie

4 130‐4 840 zł brutto / mies.

Filmpoint sp. z o.o.

Ratajczaka 26/3

Poznań

Szukasz ciekawego miejsca pracy? Co powiesz na kreatywną agencję wideo?

Od 10 lat zajmujemy się produkcją reklam TV, materiałów na YouTube, filmów korporacyjnych, animacji, realizacją transmisji na żywo i wszystkim co z wideo związane. Wszystkie te działania wymagają dobrej organizacji i sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów. I tutaj Ty wchodzisz do gry!

Do naszej kameralnej ekipy szukamy osoby na stanowisko:

Napisz do nas, jeśli:

  • Posiadasz roczne lub większe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku administracyjnym, w szczególności doświadczenie we współpracy z biurem księgowo-kadrowym (np. koordynator biura, asystent/ka zarządu)
  • Potrafisz samodzielnie identyfikować problemy i szukać rozwiązań
  • Masz umiejętności organizacyjne
  • Posługujesz się swobodnie programami Google Docs, Microsoft Word, Microsoft Excel
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację mailową/telefoniczną
  • Angażujesz się w pracę i jesteś otwarta/y na realizację zróżnicowanych zadań
  • Masz łatwość komunikowania się i budowania relacji z ludźmi
  • Doceniasz swobodną kulturę pracy i nieformalną atmosferę

Twoja rola i zakres obowiązków:

  • Koordynowanie całości działań administracyjnych związanych z codziennym funkcjonowaniem biura (m.in.: organizacja i zaopatrzenie biura, komunikacja z dostawcami usług i sprzętu, podwykonawcami)
  • Ścisła współpraca z głównym księgowym (comiesięczne przygotowanie i dostarczanie dokumentów do księgowości, tworzenie, weryfikacja oraz opisywanie faktur, szykowanie raportów/zestawień) oraz działem HR (organizacja umów, spraw kadrowych, wsparcie administracyjne pracowników), a także komunikacja z kancelarią prawną
  • Dbanie o sprawny obieg oraz archiwizację dokumentów w firmie wraz z organizacją korespondencji, prowadzenie kasy firmowej oraz rozliczanie wydatków
  • Wsparcie CEO w codziennych obowiązkach w zakresie administracji i finansów, organizacji podróży i spotkań
  • Organizacja wyjazdów i spotkań integracyjnych zespołu

Z naszej strony oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • energiczną ekipę :)
  • swobodną kulturę pracy i przyjazną atmosferę
  • biuro w ścisłym centrum Poznania
  • dużą samodzielność na stanowisku i elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • laptopa i telefon komórkowy

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Żebyśmy mogli zaprosić Cię do rekrutacji, pamiętaj o dodaniu dopisku w treści swojego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Filmpoint Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy