Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Office Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mediacore Sp. z o. o.

    Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się komunikacją reklamową w zakresie mediów ATL i BTL.

    Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek.

    Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • dbanie o utrzymywanie biura w odpowiednim standardzie jakości
    • współpraca z zarządcą budynku, serwisami oraz dostawcami materiałów administracyjnych
    • obsługa poczty/przesyłek wchodzących i wychodzących z firmy
    • organizowanie wyjazdów służbowych, spotkań , wydarzeń
    • przygotowywanie poczęstunków dla gości biznesowych oraz spotkania wewnętrzne
    • współpraca z działem finansowym (np. przy ewidencjonowaniu dokumentów księgowych)
    • uzyskiwanie zaświadczeń z US, ZUS, KRK
    • monitoring samochodów firmowych
    • zarządzanie kasą firmową

    Oczekujemy:

    • wykształcenia co najmniej średniego – mile widziani studenci studiów zaocznych o profilu Administracja
    • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office Excel, poczta elektroniczna)
    • rzetelności, punktualności, obowiązkowości
    • samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań
    • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
    • miłej prezencji

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym i kameralnym otoczeniu w komfortowym biurze na warszawskim Bemowie w godzinach 9-17
    • możliwość rozwoju
    • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy

    Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    W CV i LM prosimy o zawarcie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.