Office Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mediacore Sp. z o. o.

Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się komunikacją reklamową w zakresie mediów ATL i BTL.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • dbanie o utrzymywanie biura w odpowiednim standardzie jakości
  • współpraca z zarządcą budynku, serwisami oraz dostawcami materiałów administracyjnych
  • obsługa poczty/przesyłek wchodzących i wychodzących z firmy
  • organizowanie wyjazdów służbowych, spotkań , wydarzeń
  • przygotowywanie poczęstunków dla gości biznesowych oraz spotkania wewnętrzne
  • współpraca z działem finansowym (np. przy ewidencjonowaniu dokumentów księgowych)
  • uzyskiwanie zaświadczeń z US, ZUS, KRK
  • monitoring samochodów firmowych
  • zarządzanie kasą firmową

Oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego – mile widziani studenci studiów zaocznych o profilu Administracja
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office Excel, poczta elektroniczna)
  • rzetelności, punktualności, obowiązkowości
  • samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań
  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
  • miłej prezencji

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i kameralnym otoczeniu w komfortowym biurze na warszawskim Bemowie w godzinach 9-17
  • możliwość rozwoju
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

W CV i LM prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.