Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

okręgowy menedżer sprzedaży (Białystok)

  • podlaskie, podlaskie
  • Kierownik
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy kosmetycznej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 42864
Praca stała
Lokalizacja: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie powierzonym regionem
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na powierzonym obszarze
  • budowanie efektywnego zespołu poprzez rozwój kompetencji własnych i jego członków
  • koordynowanie i organizowanie akcji oraz imprez promujących
  • odpowiedzialność za rekrutację zespołu

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • zorientowanie na wynik
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w budowaniu relacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • umowa o współpracę (na własnej działalności gospodarczej)
  • atrakcyjne warunki finansowe i system prowizyjny
  • praca w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się