Operations Asset Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-11-22
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 31665/001

    Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za operacyjną efektywność portfela nieruchomości- prestiżowe galerie handlowe w Polsce.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz, inwestujący w nieruchomości handlowe na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

    Opis stanowiska

    • Usprawnianie, scentralizowanie oraz zoptymalizowanie procesów zakupowych spółki
    • Współtworzenie budżetów operacyjnych a następnie ich identyfikowanie oraz optymalizowanie
    • Zarządzanie relacjami z partnerami strategicznymi i lokalnymi dostawcami w celu rozwiązania wyzwań operacyjnych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi (ochrona, serwis sprzątający, zakupy energii) w zakresie operacyjnym
    • Bliska współpraca z Asset Managerami oraz zewnętrznymi Property Managerami

    Profil kandydata

    • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w roli Property Managera zarządzającego kilkoma obiektami handlowymi
    • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne, związane z zarządzaniem nieruchomościami
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność, kreatywność oraz pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów biznesowych

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia u jednego z liderów w branży
    • Pracę pełną wyzwań i rozwoju na wymagających i prestiżowych projektach
    • Dalsze możliwości awansu
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców