Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operations Supervisor

  • Siewierz, śląskie
  • Kierownik
  • 31.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siewierz
19662
Opis stanowiska:
  • koordynacja, kontrola oraz optymalizacja procesów produkcyjnych i jakościowych,
  • zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji usług,
  • wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • przygotowanie i realizowanie planów inwestycyjnych, zapewniających realizację celów strategicznych i finansowych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,
  • raportowanie wyników pracy.
Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe (inżynieria lub zarządzanie),
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru zarządzania produkcją,
  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje kierownicze,
  • język angielski w stopniu zaawansowanym.
Propozycja przyszłego pracodawcy:
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • samodzielna i pełna wyzwań praca,
  • perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się