Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operations Supervisor

  • Siewierz, śląskie
  • Kierownik
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Siewierz
    19662
    Opis stanowiska:
    • koordynacja, kontrola oraz optymalizacja procesów produkcyjnych i jakościowych,
    • zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji usług,
    • wdrażanie i nadzór nad działaniami mającymi na celu osiągnięcie wyznaczonych celów,
    • przygotowanie i realizowanie planów inwestycyjnych, zapewniających realizację celów strategicznych i finansowych,
    • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
    • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,
    • raportowanie wyników pracy.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie wyższe (inżynieria lub zarządzanie),
    • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
    • znajomość nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru zarządzania produkcją,
    • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje kierownicze,
    • język angielski w stopniu zaawansowanym.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • umowa o pracę na pełen etat,
    • samodzielna i pełna wyzwań praca,
    • perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis