Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Brembo to międzynarodowy koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Grupa Brembo wierzy, że zmotywowany i kompetentny zespół stanowi jeden z podstawowych elementów uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku. Stworzyliśmy pełne wyzwań środowisko pracy, tak aby zapewnić pełną synergię w zakresie osobistego rozwoju pracowników będącego jednocześnie wkładem w sukces rynkowy Firmy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    OPERATOR CNC
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Nr ref. CNC/DG/17

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa i nadzór nad gniazdem produkcyjnym wyposażonym w maszyny sterowane numerycznie
    • Załadunek i rozładunek detali, kontrola wizualna
    • Obróbka tarcz hamulcowych
    • Wymiana płytek skrawających i narzędzi
    • Kontrola jakościowa wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów
    • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn
    • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Brembo w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych
    • Uczestnictwo w projektach doskonalących jakość produkcji

    WYMAGANIA:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC
    • Wykształcenie średnie techniczne – mile widziane
    • Znajomość zagadnień dotyczących obróbki skrawaniem (technologia, dobór narzędzi i parametrów)
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją
    • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, wysokościomierz)
    • Mile widziana znajomość sterowań SIEMENS, FANUC, itp.
    • Znajomość obsługi komputera
    • Dokładność, sumienność oraz samodzielność
    • Zaangażowanie, chęć podnoszenia kwalifikacji

    OFERUJEMY:

    • Stabilne bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wczasy pod gruszą
    • Dofinansowanie kolonii i „zielonych szkół” dla dzieci pracownika
    • Paczki i bony świąteczne
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatną opiekę medyczną za 1 zł
    • Karty Multisport dla pracownika i rodziny
    • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Katowice)

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.