Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator CNC - Frezarka, Tokarka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma JM-TRONIK Sp. z o.o. jest od 1981 roku dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Zajmuje się produkcją i sprzedażą rozdzielnic SN, zabezpieczeń elektroenergetycznych SN i NN, aparatury pomiarowej i pierwotnej.

    W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. OCNC

    Poszukujemy osób, które po przeszkoleniu będą obsługiwały maszyny i urządzenia do obróbki blach, w tym sterowane CNC.

    Posiadasz doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC. Chcesz rozwijać swoje umiejętności
    w tym zakresie. Aplikuj koniecznie.

    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy)
    • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Zadania:
    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (prasy krawędziowe, tokarka, wykrawarka)
    • Wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną na podstawie istniejących programów
    • Ewentualna korekta parametrów - po przeszkoleniu
    • Kontrola wykonanych części
    • Przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa pracy

    Wymagania:

    • Umiejętność Obsługi maszyn CNC (prasy krawędziowe, tokarka, wykrawarka)
    • Znajomość sterowania FANUC
    • Znajomość procesów obróbki skrawaniem,
    • Praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • Znajomość rysunku technicznego,
    • Mile widziana umiejętność programowania z pulpitu sterowniczego,
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dokładność,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z podanym numerem referencyjnym stanowiska w temacie wiadomości do dnia 30.04.2018 r.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej, jak i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.