Operator CNC

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 21.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    a0t5800000Zt4jqAAB

    Obowiązki:

    • produkcja wyrobów na tokarkach z prostym sterowaniem numerycznym,
    • praca przy pomocy maszyn MAZAK/MAXO-CTX lub DMG-MORI/EMAG-MAKINO,
    • kontrolowanie materiałów i detali zgodnie z kartami kontrolnymi i instrukcją samokontroli,
    • upewnianie się co do stałej zgodności procesu produkcji,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • umiejętność obsługi tokarek i produkcji różnorodnych wyrobów,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),
    • obsługa suwnicy II sterowanej z poziomu roboczego,
    • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę tymczasową,
    • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zwrot kosztów dojazdów PKP dla osób spoza Poznania,
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta sportowa).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis