Operator CNC

NETUR Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nétur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Operator CNC [rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarki/frezarki CNC marki Okuma;
  • Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Wykonywanie operacji technologicznych, pomiarów oraz wypełnianie dokumentacji technologicznej;
  • Wkład w pracę zespołową w formie sugestii dotyczących ulepszeń;
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Umiejętność czytania technologii i rysunku technicznego;
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC;
  • Znajomość narzędzi skrawających;
  • Znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej;
  • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
  • Dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że rozmowy z kandydatami w pierwszym etapie będziemy prowadzić telefonicznie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka 954, 36-002 Jasionka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionka 954, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy