Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator DTP

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z planami dalszego rozwoju naszego zespołu, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    ODTP/10/P

    Zadania

    - łamanie i przygotowanie materiałów do druku,
    - obróbka fotografii i montaż elektroniczny,
    - kontrola plików pod kątem zgodności z CI i dostosowywanie projektów do wymagań technologicznych,
    - współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych projektach.

    Oczekujemy

    - min. 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku operatora DTP,
    - biegłej obsługi programów graficznych (pakiet Adobe CC) oraz znajomości pakietu Office,
    - umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
    - zdolności organizacyjnych i samodyscypliny w działaniu,
    - szybkości i sprawności w przygotowywaniu prac,
    - umiejętność korzystania ze skryptów automatyzujących,
    - mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu opakowań oraz umiejętność wykonywania prostych projektów graficznych.

    Oferujemy

    - pracę w wielozadaniowym, kreatywnym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
    - szansę na rozwój poprzez udział w zróżnicowanych projektach marketingowych,
    - atrakcyjne warunki adekwatne do posiadanych kompetencji oraz pakiet benefitów.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.