Specjalista ds. DTP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-22
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-02-21)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa lub Straszyn k. Gdańska

Zadania:

  • Skład i przygotowanie do druku podręczników szkolnych, materiałów edukacyjnych i materiałów o charakterze marketingowym.
  • Bliska współpraca z zespołem redakcyjnym przy realizowanych zadaniach

Wymagamy:

  • Znajomości pakietu Adobe CC:
    • Bardzo dobra znajomość programu InDesign,
    • Dobra znajomość programów: Ilustrator, Photoshop
  • Mile widziane doświadczenie w składaniu publikacji książkowych (najlepiej edukacyjnych)
  • Kreatywności przy składzie publikacji

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
  • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju swoich kompetencji
  • Otwartości i komunikatywności

 Oferujemy:

  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku wydawniczym
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, a także oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Poszukujemy osoby zmotywowanej, komunikatywnej, o wysokiej kulturze osobistej, otwartej na dzielenie się wiedzą i chętnej do poszerzania swoich kompetencji.