Operator DTP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Rozwój naszej firmy, nowe przestronne biuro na Kabatach oraz sukcesy naszych klientów
    spowodowały, ˝e poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:
    • Przygotowanie materiałów do druku
    • Projektowanie drobnych materiałów graficznych (kampanie POS,BTL)
    OCZEKUJEMY:
    • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy w agencji reklamowej, wydawnictwie lub drukarni na podobnym stanowisku
    • Znajomości podstaw projektowania graficznego (kompozycji)
    • Bardzo dobrej znajomości programów graficznych Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign
    • Perfekcyjnych umiejetności w zakresie DTP
    • Komunikatywności, umiejetności analizy potrzeb Klienta
    • Szybkości, sprawności w przygotowaniu prac
    OFERUJEMY:
    • Pracę w miłym i ambitnym zespole
    • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
    • Perspektywy rozwoju zawodowego, duży zakres samodzielności
    prosimy o przesłanie CV oraz PORTFOLIO klikając w przycisk aplikowania.