Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator koparko-ładowarki

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.08.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CTE

    dynamicznie rozwijająca się firma
    poszukuje kandydatek/-ów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Obsługa koparko-ładowarki Manitou zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
    • Dbanie o utrzymanie i konserwację powierzonego sprzętu
    • Realizacja bieżących zleceń i zadań

    Wymagania:

    • Uprawnienia operatora koparko-ładowarki
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie

    Oferujemy:

    • Pracę dla renomowanego wrocławskiego dewelopera na terenie Wrocławia.
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać
    za pośrednictwem poczty elektronicznej za pomocą przycisku aplikowania.

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez CTE Sp. z o.o. dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko Operator koparko-ładowarki."

    Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie www. cte-i.pl w Polityce prywatności  - link.