Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Ładowarki

  • Paniowice, Wrocław, Siechnice, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPERATOR ŁADOWARKI
    Miejsce pracy: Wrocław, Siechnice

    ZADANIA:

    • praca na węźle betoniarskim
    • zabezpieczenie linii produkcyjnej w kruszywa
    • dbałość o powierzony sprzęt

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia
    • samodzielność i dyspozycyjność

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie