Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator linii

  • Orzesze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Nr. Ref. OL/ORZ/2017
    Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

    Zakres obowiązków:

    • analiza wyrobów zgodnie z planem badań,
    • przeprowadzanie badań wytrzymałościowych wyrobów,
    • zapewnienie sprawnego przepływu wyrobów na liniach,
    • weryfikacja poprawności działania urządzeń kontrolnych,
    • sporządzanie raportów produkcyjnych i prowadzenie wymaganej dokumentacji.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
    • operatywność i samodzielność w działaniu.

    W zamian oferujemy:

    • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
    • szansę na rozwój zawodowy – możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania interesujących doświadczeń w strukturach międzynarodowych,
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie i NNW, bogaty pakiet rekreacyjny itp.),
    • pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze.
    • dla osób spoza województwa śląskiego oferujemy pomoc przy relokacji

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego klikając na przycisk "Aplikuj"  lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

    W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 115 110.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.canpack.eu