Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn
    • Wizualna kontrola elementów
    • Sporządzanie raportów

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
    • Umiejętność w pracy w zespole
    • Dyspozycyjność

     Firma oferuje:

    • Pracę w intensywnie firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę Multisport
    • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
    • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

    Jesteś zainteresowany pracą w LG Electronics? Świetnie!

    Zapraszamy do przesłania swojej aplikacji na wybrane stanowisko. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Jeśli akurat nie widzisz oferty dla siebie, a praca dla naszej organizacji wydaje Ci się strzałem w dziesiątkę, skontaktuj się z nami mailowo. Zachowamy sobie Twoje CV i napewno odezwiemy się, gdy wolne będzie stanowisko, któremu odpowiada Twój profil.

    LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
    | 71 79 29 451