Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań Grupa w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:

    OPERATOR MASZYN
    Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

    NASZA OFERTA:

    • Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek zmianowy + premie kwartalne,
    • Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),
    • Gwarantujemy przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
    • Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,
    • Zapewniamy możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie.

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
    • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (regulacje, usuwanie drobnych zacięć i awarii),
    • Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego,
    • Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,
    • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej.

    OCZEKIWANIA:

    • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy,
    • Wykształcenie min. zawodowe,
    • Zdolności mechaniczne/manualne,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
    • Odpowiedzialność i sumienność,
    • Zaangażowanie i chęć do nauki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ lub dostarczenie aplikacji osobiście CAN-PACK S.A. FPN Bydgoszcz ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.canpack.eu