Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn CNC

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku
    produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach:
    Akcesoria opakowaniowe,
    Akcesoria dachowe,
    Nierdzewne systemy montażowe,
    Sprężyny oraz wyroby z drutu.
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC
    • Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu
    • Monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbałość o powierzony sprzęt
    • Kontrola jakości wykonywanych detali
    • Realizacja produkcji na podstawie dokumentacji rysunkowej
    • Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu

    Profil stanowiska:

    • Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne)
    • Doświadczenie: min rok na podobnym stanowisku
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.)
    • Dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania)
    • Znajomość programowania maszyn i obsługa obrabiarek CNC
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
    • System premiowy
    • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"