Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn dociskowych

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent akcesoriów motoryzacyjnych

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie (uzbrajanie) maszyn dociskowych do pracy,
    • realizacja procesów produkcyjnych (tłoczenie, sztancowanie),
    • kontrola jakości wykonywanych zleceń produkcyjnych,
    • odpowiedzialność za prawidłową eksploatację obsługiwanych maszyn i narzędzi,
    • dbałość o bezpieczeństwo, przestrzeganie procedur BHP.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • wskazane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • zdolności organizacyjne i manualne, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętność pracy w zespole, rzetelność wykonywanych obowiązków, punktualność,
    • zaangażowanie i chęć do pracy.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę,
    • pracę na 1 zmianę w godzinach 7.30 – 15.30
    • rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,
    • możliwość przyuczenia zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) klikając przycisk Aplikuj.

    W tytule prosimy podać nazwę stanowiska.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AVISA A.Kujawa, L.Kujawa sp.j. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.