Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Gryfino, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Parker Hannifin Manufacturing aktualnie poszukuje na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • realizacja zleceń produkcyjnych
    • montaż, demontaż matryc
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

    Kwalifikacje, umiejętności, doświadczenie:

    • dokładność, systematyczność
    • umiejętność pracy w zespole
    • motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • stałe, rynkowe wynagrodzenia
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wysokie standardy pracy
    • szeroki pakiet benefitów
    • przyjazne środowisko pracy
    Miejsce pracy: Gryfino

    Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o.
    Zakład Produkcyjny
    ul. Pomorska 103 Gryfino

    Aplikacje zawierające następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" proszę przesyłać w języku polskim klikając w przycisk "Aplikuj".

    Parker Hannifin jest światowym liderem w dziedzinie napędów i sterowań, dostarczającym precyzyjnie rozwiązania dla różnorodnych rynków m.in. lotniczego, przemysłowego i mobilnego. Parker jest pracodawcą oferującym równe szanse i nie dyskryminuje ze względu na wiek, rasę, religię, pochodzenie etniczne, płeć, orientację seksualną lub niepełnosprawność w związku z rekrutacją i zatrudnieniem.

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, w zakresie w jakim jest to wymagane przez Kodeks pracy lub inne ustawy szczegółowe (według wymogów ogłoszenia). Ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne - ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane przechowywane będą przez Administratora w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub, w zależności od Twojej dodatkowej dobrowolnej zgody, przyszłych rekrutacji lub do czasu wycofania zgody, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu pracy lub kodeksu cywilnego (w każdym przypadku decyduje dłuższy okres przetwarzania).

    Twoje Dane mogą zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych) oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, w tym, w ramach powyższych czynności, spółkom z Grupy Parker.

    Przekazujemy Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy do głównej siedziby spółki Parkera Cleveland, USA na podstawie decyzji Komisji w sprawie adekwatności ochrony lub programu "Tarcza Prywatności" lub wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.