Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Maszyn

LAPACK s.c. Magdalena Langkammer, Bogdan PapierzO firmie

LAPACK s.c. Magdalena Langkammer, Bogdan Papierz

Rydlówka 5

Kraków

Firma usługowa zatrudni do nowo otwartej filii operatora maszyn.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i procesów
  • ustawianie i regulacja maszyn
  • realizacja założonych planów produkcyjnych
  • kontrola i nadzór procesów oraz dbanie o jakość produktów
  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie standardów BHP
  • dokumentacją produkcyjną

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie zakresów obowiązków
  • sprawność manualna
  • podstawowa wiedza techniczna nt. zasad pracy urządzeń
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • praca w systemie zmianowym
  • długotrwała współpraca
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie archiwalne