Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • Środa Śląska, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu.
    • Powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami.
    • Ocena analiz laboratoryjnych oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu.
    • Prowadzenie bieżących rozliczeń w SAP.
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.
    • Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe.
    • Minimum rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej.
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.
    • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word).
    • Podstawowa znajomość programu SAP.
    • Podstawowa wiedza z zakresu fizyki.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
    • Dokładność w działaniu.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (docelowo czterobrygadowym).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
    • Bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
    • Wsparcie przy relokacji.
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
    • Bezpłatne dojazdy do pracy.