Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator maszyn

  • Strzelce Opolskie, opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prężnie rozwijającego się zakładu w Strzelcach Opolskich poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

    Zakres zadań

    • obsługa ekstrudera po uprzednim przeszkoleniu,
    • ustawienie i kontrola parametrów procesu produkcyjnego,
    • dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji,
    • praca z dokumentacją produkcyjną.

    Oferujemy

    • stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole,
    • zdefiniowana ścieżka kariery: operator -> operator - ustawiacz -> ekspert, brygadzista lub technolog procesu,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

    Profil kandydata

    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • doświadczenie w firmie produkcyjnej preferowane w branży automotive,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku operator maszyn lub ustawiacz linii produkcyjnych,
    • mile widziana znajomość procesów wtrysku lub ekstruzji,
    • gotowość do pracy na 3 zmiany,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Coroplast Spółka z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    bottom