Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Maszyn

  • warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Organizujemy i realizujemy procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości i infrastruktury.

    Przy naszych realizacjach bazujemy na najnowszych technologiach, szerokiej gamie specjalistycznego sprzętu i przede wszystkim kompetentnych pracownikach. Współpracujemy także z grupą stałych Partnerów, których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy, co pozwala nam utrzymać nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

    W związku z rozwojem firmy i realizacją kolejnych długoterminowych kontraktów dla PKP PLK SA zatrudnimy pracowników do obsługi nowych maszyn budowlanych.
    Obecnie wykonujemy prace na kontraktach kolejowych w Koninie, Kościanie, Olsztynie i Radomiu. Nasza oferta pracy jest skierowana do kandydatów z całego kraju.

    Obowiązki:

    • Obsługa maszyn budowlanych w szczególności:
      • kruszarki (Powerscreen Maxtrax1000 rok produkcji 2018),
      • ładowarki kołowe (Volvo L150H rok produkcji 2018),
      • koparko-ładowarki,
      • ładowarki teleskopowe,
      • walce drogowe,
      • wywrotki (MAN 8x6 rok. produkcji 2018).

    Wymagania:

    • zaangażowanie,
    • gotowość do pracy w delegacjach,
    • odpowiedzialność za powierzone nowe narzędzia pracy,
    • do obsługi wywrotek wymagane prawo jazdy kat. C.

    Oferujemy:

    • adekwatne do oczekiwań i doświadczenia zarobki,
    • zakwaterowanie,
    • pokrycie kosztów podróży,
    • pełne wsparcie techniczno-logistyczne ze strony pracowników bazy sprzętowej i kierowników robót.

    Dla tych, którzy nie boją się pełnej wyzwań pracy w zgranym zespole gwarantujemy długoletnią współpracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POLKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczewie przy ul. Sikorskiego 22, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest POLKOL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczewie przy ul. Sikorskiego 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.