Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator - Monter

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    pod

    Renomowana firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej zatrudni pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej
    • obsługa narzędzi ręcznych
    • przestrzeganie procedur jakościowych
    • monitorowanie stanu technicznego maszyn
    • dbanie o porządek na stanowisku pracy
    • kontrola jakości i pakowanie gotowych wyrobów
    • realizacja planu produkcyjnego

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • umiejętność posługiwania się przyrządami produkcyjnymi
    • umiejętność pracy zgodnie z procedurami/ instrukcjami
    • dokładność, rzetelność, punktualność
    • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę
    • praca na jedną zmianę od 06:00 do 14:00
    • bardzo dobre warunki pracy
    • niezbędne szkolenia
    • pakiet socjalny (karty multisport, opieka medyczna),

    Kandydaci spełniający powyższe wymagania proszeni
    są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk Aplikuj!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.