Oferta pracy

Operator niszczarki

Iron Mountain Polska ServicesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Iron Mountain jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochroną i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

Twoje zadania do m.in.:

  • niszczenie dokumentów składowanych w magazynie
  • niszczenie dokumentów bieżących w niszczarce przemysłowej
  • wykonywanie podstawowego serwisu maszyny niszczącej
  • segregacja materiałów przed zniszczeniem

Dołącz do nas jeśli:

  • nie brakuje Ci energii i chęci do pracy
  • praca w systemie zmianowym (pon-pt w godz. 7.30-15.30,10:00-18:00) nie stanowi dla Ciebie żadnej przeszkody
  • cechuje Cię punktualność
  • sumiennie i skrupulatnie realizujesz powierzone zadania i obowiązki
  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe- żaden problem. Przeszkolimy Cię)

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę i współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • szkolenia wdrażające
  • przyjazną atmosferę pracy w naszym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • MultiSport
  • bożonarodzeniowe karty podarunkowe
  • nagrody jubileuszowe
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy