Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator procesu

BahlsenO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Skawina, ul. Piłsudskiego 1

    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – rodzinnej firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników, czego potwierdzeniem jest uzyskana nagroda "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy" w Małopolsce.

Do naszego zespołu  poszukujemy  osoby na stanowisko:

Główne zadania stanowiska to:

Obsługa urządzeń linii produkcyjnej – utrzymanie stabilnego procesu produkcji według parametrów i specyfikacji, a w szczególności

  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn/ linii, przygotowywanie maszyn i narzędzi do pracy
  • obsługa maszyn/ linii zgodnie z instrukcją i parametrami
  • regulacja parametrów jakościowych i technicznych urządzeń/ linii
  • przezbrajanie maszyn/ linii w standardowym czasie
  • kontrola jakości i ilości wytwarzanych produktów
  • uzupełnianie wymaganej dokumentacji
  • czyszczenie urządzeń po skończonej pracy oraz podczas zmiany asortymentu
  • inicjowanie usprawnień w procesie, poszukiwanie optymalizacji, przeciwdziałanie stratom

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie z branży FMCG, duże możliwości rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, kartę Multisport, ubezpieczenie NNW

Ogłoszenie archiwalne