Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator SOC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: AP/SOC/WAW/02/P

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie systemów i aplikacji pod kątem wystąpienia  incydentów bezpieczeństwa
    • Analiza, klasyfikacja wykrytych zdarzeń i incydentów oraz udział w ich rozwiązywaniu
    • Współpraca z zewnętrznymi zespołami SOC/CERT w celu wymiany informacji o podatnościach  bezpieczeństwa
    • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji
    • Rozwój systemu monitorowania w oparciu o nowe trendy i rodzaje zagrożeń
    • Realizacja i koordynacja prac związanych z wykonywaniem testów bezpieczeństwa  infrastruktury i aplikacji
    • Aktywny udział w przygotowywaniu i aktualizowaniu standardów bezpieczeństwa systemów i aplikacji

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (techniczne, informatyczne bądź pokrewne)
    • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych
    • Wiedza i doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi: Windows, Linux/Unix
    • Znajomość technologii i protokołów sieciowych używanych w sieciach LAN/WAN
    • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego zdobywania wiedzy
    • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy z systemami klasy SIEM, w szczególności monitorowanie systemów, analiza danych i incydentów, tworzenie reguł korelacji
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami bezpieczeństwa: IDS, IPS, WAF, MDM, DLP, MFA, PIM, NAC, EDR
    • Wiedza z zakresu programowania w językach skryptowych

    Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
    • Praca w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
    • Możliwości rozwoju
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email

    rekrutacja@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Operator SOC.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.