Operator sprzętu budowlanego

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STALPROFIL S.A. Oddział w Zabrzu

    zatrudni pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tereny budów realizowanych przez pracodawcę na terenie Polski

    OBOWIĄZKI:

    • wykonywanie prac związanych z montażem i przebudową rurociągów gazowych,
    • obsługa maszyn, podczas wykonywania prac na sieciach i instalacjach gazowych, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
    • realizowanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na żurawiu samojezdnym kategorii II Ż,
    • odpowiedzialność oraz dbałość o powierzony sprzęt,
    • zdolność do pracy zespołowej,
    • dyspozycyjność.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stabilne warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • zakładowy program prywatnej ochrony zdrowia oraz możliwość korzystania z ZFŚS,
    • przyjazną atmosferę w zespole.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.