Smurfit Kappa Polska

Operator Tekturnicy (K/M)

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Groblowa 10

Pruszków

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań z nadrukiem fleksograficznym i offsetowym, a także systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce koncern reprezentowany jest przez pięć oddziałów w: Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Oper.Tekt._PRUSZ_05.2020

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁO:

Zadania:

  • Przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór i organizacja pracy  pracowników współpracujących przy obsłudze maszyny
  • Kontrola zgodności  wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

Umowę
o pracę
Miesięczne
premie
Szkolenia
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie
na życie
Dofinansowanie posiłków
Świeże owoce
Fundusz Świadczeń Socjalnych
Aktywności sportowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • Umiejętności organizacyjne
  • Szybkie reagowanie w przypadku nieprawidłowości podczas procesu produkcji
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość
  • Gotowość do pracy zmianowej

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

opisopisopis

Operator Tekturnicy (K/M)Numer ref.: Oper.Tekt._PRUSZ_05.2020

Zadania:

Wymagania:

Nasza oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • System premiowy oparty o przejrzyste zasady
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny)
  • Profesjonalny system szkoleń

Ogłoszenie archiwalne