Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator tokarki CNC - Operator frezarki CNC

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o.

    Firma Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu działa w branży górniczej od prawie 20 lat.

    Produkty nasze znajdują zastosowanie w układach sterowania hydraulicznego sekcji obudów wszystkich polskich producentów zmechanizowanych obudów ścianowych, a marka DOH znajduje uznanie również w innych krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych kandydatów do pracy na stanowisko:

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
    • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • prowadzenie dokumentacji pomiarowej,
    • kontrola jakości wytworzonego detalu,
    • dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy obsłudze obrabiarek CNC,
    • doświadczenie w obróbce skrawaniem metali,
    • umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania sie narzędziami pomiarowymi,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • kreatywność i samodzielność.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • przyznawanie premii uznaniowych,
    • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Konstytucji 148. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.