Operator Tokarki Konwencjonalnej

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FLEXCRAFT jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisana do KRAZ pod numerem 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.!
    Obecnie dla naszego Klienta dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:
    Miejsce pracy: Sosnowiec
    PRACA W NOWYM ZAKŁADZIE, NA NOWYCH MASZYNACH DLA KANDYDATÓW MAJĄCYCH CHĘCI I AMBICJE ROZWIJAĆ SIĘ WRAZ Z FIRMĄ !!!

    ZAKRES ZADAŃ

    • przezbrojenie tokarki [przygotowanie maszyny do konkretnej pracy- dobór odpowiednich narzędzi, parametrów]
    • samodzielne wykonywanie elementu wg wytycznych [rysunku technicznego]
    • samokontrola oraz dbanie o porządek na miejscu pracy

    OCZEKUJEMY:

    • umiejętności pracy na wiertarkach i frezarkach konwencjonalnych
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność posługiwania się prostymi przyrządami pomiarowymi [suwmiarka, mikrometr, średnicówka]
    • mile widziany ukończony kurs obsługi suwnicy z poziomu "0"

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • umowę o pracę
    • bezpośrednie zatrudnienie u KLIENTA !!!
    • możliwość awansu w strukturach firmy

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!!! NIE CZEKAJ, WYŚLIJ JUŻ TERAZ SWOJE CV !!!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.